قوانین و شکایات

  • سايت معلم مجازي يک سامانه آموزش آنلاين است که تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران و مجموعه قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي فعاليت مي‌‏کند. اين وبسايت ‌به عنوان يک سامانه آموزش الکترونيکي تمام قوانين مکتوب و يا عرفي حاكم بر کشور را محترم مي‌شمارد و خود را موظف به پيروي از آن‌ها مي‌داند.
  • با يک حساب کاربري (يعني يک نام کاربري و ايميل) نمي‌توان هم بعنوان دانش پژوه و هم به عنوان استاد فعاليت کرد و بايد با ايميل و نام کاربري ديگري، حساب ديگري بسازيد. همچنين هر کاربر تنها حق استفاده از يک حساب کاربري بعنوان استاد و يک حساب کاربري به عنوان دانش پژوه را دارد. در صورت فعاليت با بيش از يک حساب کاربري، حساب‌هاي ديگر وي حذف خواهد شد.
  • گروه معلم مجازي تمام تلاش خود را مي‌‏کند تا اساتيد با دانش را در اين سامانه جذب کند. به همين دليل اطلاعات ارسالي استاد، به دقت توسط تيم داوري ما بررسي و تصديق مي‌شود. اما چنانچه در آينده در صورت جعل اسناد و يا موارد مشابه، تناقضي در اين اطلاعات مشاهده شود، حساب کاربري استاد براي هميشه حذف خواهد شد و پيگرد قانوني خواهد داشت.
  • تمام تعاملات بين استاد و دانش پژوه بايد از طريق سامانه سايت صورت گيرد. در صورت مشاهده موارد مشکوکي اعم از انجام پرداختي ها خارج از سامانه، حساب کاربري استاد و دانش پژوه خاطي براي هميشه حذف خواهد شد.
  • کلاس هاي مجازي مطابق با قوانين جمهوري اسلامي ايران بوده و بايد تمام اصول يک کلاس حضوري رسمي در آن رعايت شود و در صورت مشاهده هر نوع مغايرتي با قوانين، بدون هيچگونه تذکري حساب کاربري کاربر خاطي حذف و پيگرد قانوني خواهد داشت.
  •   در صورت بروز هر نوع مشکل غير مترقبه هنگام برگزاري کلاس آنلاين مانند قطع شدن اينترنت، قطع شدن برق و موارد مشابه، اگر از جانب استاد صورت گيرد، استاد موظف است تا به انتخاب دانش پژوه، به همان اندازه مدت زماني که تداخل ايجاد شده، کلاس ديگري را برگزار کند و يا دانش پژوه مبلغ مربوط به آن بازه زماني را پس بگيرد .
  •  تکثير و انتشار کلاس‌هاي مجازي ضبط شده مجاز نمي باشد و هر گونه کپي برداري از خدمات، محتواي سايت و ويديوهاي ضبط شده، به صورت مستقيم يا غيرمستقيم، موجب پيگرد قانوني خواهد بود و حساب کاربري شخص خاطي نيز حذف مي‌‏شود.
  •   بعد از پرداخت، امکان لغو کلاس از سوي دانش پژوه ميسر نخواهد بود و تنها در صورت عدم تشکيل کلاس از سوي معلم مجازي ؛ کليه پرداخت عودت داده خواهد شد. و در صورت عدم تشکيل کلاس بدليل به حد نصاب نرسيدن ؛ هزينه به دانش پروژه بصورت کامل پرداخت ميشود.

شکايات

شکايات خود را ميتوانيد به ايميل ذيل ارسال نمايد

Virtualteacher2017@gmail.com

معلم مجازي